rankingCoach 360 is de ultieme oplossing voor het MKB die digital marketing in eigen handen wil nemen. Het stelt je in staat om jouw website te optimaliseren, je zichtbaarheid in zoekresultaten en online bedrijfsgidsen te verbeteren en Google Ads-campagnes te creëren voor een onklopbare prijs! Maar hoeveel kost rankingCoach eigenlijk?

Wij bieden twee soorten abonnementen aan: een maandabonnement, dat je op elk moment kunt opzeggen, en een jaarabonnement.

Aangezien digitale marketing een langdurig proces is dat monitoring en aanpassingen over een lange periode vereist, kun je een aanzienlijke korting krijgen wanneer jij je abonneert op een 12-maandelijks abonnement. Houd er rekening mee dat bij jaarabonnementen de factuur vooraf in rekening wordt gebracht, en niet maandelijks. Je kunt zelf kiezen welk abonnement je kiest met behulp van de knop.

rankingCoach helpt het MKB in veel verschillende landen en de prijzen variëren afhankelijk van het land en de valuta. Klik op de onderstaande links om de prijzen voor jouw land te bekijken:

Ontdek hoeveel rankingCoach kost in Nederland

Ontdek hoeveel rankingCoach kost in België

Kunt je jouw land niet vinden in deze lijst? Ga naar onze website om te zien of rankingCoach beschikbaar is in jouw land.

Neem contact op met ons team als je wilt overstappen van een maandabonnement naar een jaarabonnement, wij helpen je dan graag verder!

Houd er rekening mee dat het budget van jouw Google Ads-campagne niet is inbegrepen in je abonnementskosten. Klik hier voor meer informatie over de betaling van jouw Google Ads campagne.

Met jouw rankingCoach abonnement kun je werken aan de zichtbaarheid van één website voor één land. Als je aan meerdere websites wilt werken of als je jouw website voor meerdere landen wilt optimaliseren, dien je extra projecten toe te voegen aan jouw rankingCoach-account. De prijs en de factureringsperiode van elk bijkomend project is vergelijkbaar met de prijs en de factureringsperiode van jouw oorspronkelijke project.

Wat als je meer dan één of twee extra projecten moet toevoegen? Wij hebben de perfecte oplossing voor jou: rankingCoach Agency 360! We hebben een speciale versie van onze oplossing ontwikkeld om digital marketing professionals en -agency’s te helpen om aan meerdere projecten tegelijk te werken. Afhankelijk van de Agency versie die je kiest, kun je aan 5, 15, 30 of 50 projecten tegelijk werken.

Klinkt dat als de oplossing waar je naar opzoek was? Lees dit artikel om meer te weten te komen over rankingCoach Agency 360 en neem contact op met ons team voor een speciale aanbieding.

Voor meer vragen kun je contact opnemen met ons support team, wij helpen je dan graag verder.

Ergens anders vragen over? We hebben meer artikelen over andere onderwerpen

https://help.rankingcoach.com/nl/

Heb je het antwoord gevonden?